Cubed uzsāk darbību!

September 3, 2022

Blog Lv

Ar prieku paziņojam plašākai sabiedrībai par mūsu platformas Cubed palaišanu! Kā pirmo projektu mēs esam sagatavojuši ko īpašu Bruņinieku ielā 14 – “Rīgas bruņinieks”!

Šis ir pirmais solis no daudziem, un mēs esam tik lepni par visiem, kas to padarīja iespējamu. Paldies visiem par palīdzību un atbalstu.

Ko dara Cubed?

Cubed ir patiesi jauns veids, kā cilvēki varēs projektēt un iegādāties nekustamo īpašumu!

Mūsu pašapkalpošanās platforma ļauj klientiem kontrolēt sava mājokļa izkārtojumu, interjera dizainu un apkārtējās ērtības kopā ar mūsu pieredzējušās komandas atbalstu.

Tipiski nekustamā īpašuma attīstītāji klientu iekļauj tikai projekta pēdējās stadijās – tas nozīmē, ka klients nevar ietekmēt sava jaunā dzīvokļa plānojumu, izmaksas, dizainu, materiālus, kā arī ērtības. Tomēr ar Cubed process sākas ar tevi un beidzas ar tevi.

Mēs esam nekustamā īpašuma attīstīšanas platforma ar misiju – dot cilvēkiem iespēju izveidot un iegādāties pielāgotas ilgtspējīgas mājas.

Kā tas darbojas?

Izplāno

Mēs ļaujam klientiem pilnībā pielāgot savu jauno mājokli viņu pašu izvēlētā vietā, izmantojot mūsu speciāli izveidotu procesu platformā – sākot no izkārtojuma pielāgošanas un beidzot ar izstrādātu Dizaina ABC procesu interjera projekta izveidei.

Apvieno

Mēs apvienojam klientus ar līdzīgām interesēm vienā vietā un dodam iespēju ietekmēt apkārtnēs iekārtojumu kopā ar kaimiņiem.

Pasūti

Mēs pasūtām māju no ražotājiem un uzceļam to pēc tam, kad konkrētajam projektam ir sasniegtas 50% rezervācijas.

Par Cubed pirmo projektu “Rīgas Bruņinieks”

“Rīgas bruņinieks” Bruņinieku ielā 14, kas atrodas Rīgas rosīgajā jūgendstila rajonā, piedāvā vēl nebijušu iespēju dzīvot vienā no Rīgas pieprasītākajām pilsētas centra vietām – simtiem gadu senā vēsturē.

Ēkai, kas projektēta sadarbībā ar MG arhitektu Gunti Gabrovski, ir kvalitatīvs, mūsdienīgs dizains ar tradicionālās arhitektūras elementiem, lai saglabātu vietas vēsturisko raksturu. 

Šī projekta galvenie plusi ir:

  • Strauji augoša vide
  • Zema blīvuma mājokļi
  • Pilsētas centra tuvums
  • Vēsturiska mantojuma apkārtne
  • Elastīgas izkārtojuma iespējas
  • Plaukstošs kultūras punkts

Projekta “Rīgas Bruņinieks” rezervācija sākas jau tagad! Ēkas plāni un sākotnējās atļaujas ir apstiprinātas, un mēs paredzam, ka ēka tiks pasūtīta uz ražošanu no mūsu partneriem aptuveni 3 mēnešu laikā (kad ēka būs 50% rezervēta).

Sāc veidot savu jauno mājokli šeit ->