Kā aizsākās Cubed?

September 9, 2022

Bloggg

Ideja par to, ka klientam ir jābūt nekustamā īpašuma projekta attīstības sākumā, radās pirms aptuveni 10 gadiem, renovējot koka ēkas Rīgā zem zīmola KKubā.

Gadu gaitā tika pilnībā atjaunotas vairākas ēkas, visās jau no paša sākuma iesaistot dzīvokļu īpašniekus. Viens no pazīstamākajiem projektiem ir divu ēku komplekss Lapu ielā ar nosaukumu “Laimes Ābeles”, kas sākotnēji tika būvētas 1914. gadā un tām piemīt Āgenskalnam ļoti raksturīgs arhitektūras stils. Pirmā ēka novietota tieši pretī koptajam Jaunatnes dārzam un tā dala plašu un iekoptu pagalmu ar otru ēku, kas novietota nostāk no ielas.

Renovācija sākās 2018. gadā, un šis projekts mums deva iespēju pārbaudīt gan mūsu ideju robežas, piemēram, kopienas attīstīto nekustamo īpašumu, gan izstrādāt stabilu un strukturētu finanšu un juridisko ietvaru.

Projekta rezultātā tika izveidoti 22 unikāli dzīvokļi ar platību no 22m2 līdz 163m2. Visus dzīvokļus finansēja bankas, un tie pilnībā atbilst katra klienta, kā arī kopienas interesēm un vēlmēm, kas ļāva ēkai atdzimt jaunā gaismā.

Mēs uzskatām, ka šis projekts uzstāda jaunu latiņu tam, kā ēkas būtu jāattīsta nākotnē.

Par “Laimes Ābeles” projektu no sērijām “Adreses” – “Visi dzīvokļi šajā adresē ir kā pie skrodera šūti katram klientam. Cilvēks atnāca, pateica savas vēlmes un vajadzības, un patiešām konkrētā telpā dzīvokli samodelēja pēc nepieciešamības. Projektēšana ietvēra arī interjera izveidi pēc klienta izvēlēta stila.”

Piemērs no dzīvokļa Lapu ielā 19:

Lai dotu iespēju plāšākam cilvēku lokam īpašumā iegūt savu sapņu mājokli, esam izveidojuši jaunu zīmolu Cubed, kas ir pašapkalpošanās platforma, caur kuru klienti varēs izveidot savu ideālo mājokļa izkārtojumu, interjera dizainu un ietekmēt apkārtējās ērtības ar pilnu mūsu iekšējās komandas atbalstu. Mēs cilvēkiem dodam iespēju dzīvot ilgtspējīgās mājās, kas tiek būvētas bez kompromisiem.

Cubed komanda sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem nekustamo īpašumu attīstības, arhitektūras, tehnoloģiju un finanšu jomās. Mēs esam iecerējuši izveidot pasauli, kurā cilvēki var plānot, projektēt un apspriest savas nākotnes pilsētas un ēkas kopā ar citiem no jebkuras vietas bez ierobežojumiem un kompromisiem mūsu planētai.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu pirmo projektu, skaties sēriju no “Adreses” raidījuma, kurā ir stāstīts par Cubed aizsākumiem un pašu “Laimes Ābeles” projektu.