Pieteikties pirmajai kārtai

 • Statuss Plānošanā
 • Cena no 2 450 €/m2
 • Adrese Dzirciema 123, Rīga
 • Pirmā kārta 20 pielāgojamas rindu mājas
 • Rezervēts (nepieciešami 50%) 5%
 • Nodoma rezervācijas maksa 1000 €
Pieteikties Esena dārzu pirmajai kārtai
Atstāt kontaktinformāciju
Kluss・Zaļš・Ģimene・Aktīvs

Par Esena dārzu ciemu

Esena dārzu ciema pirmā kārta ir atvērta rezervācijai, pavisam ir plānotas 6 kārtas Esena dārzu ciemā. Pirmajā kārtā ir paredzētas divdesmit rindu mājas. Pieteikšanās pirmās kārtas mājokļiem Jums garantēs iespēju piedalīties labiekārtojuma izveidē, kā arī Jums būs iespēja pielāgot savu mājokli tieši Jūsu vajadzībām. Ņemot vērā to, ka Esena dārzu ciematā ir plānotas vairākas kārtas, pirmo kārtu īpašumu vērtība strauji palielināsies attiecībā pret nākošajām Esena dārzu mājokļu kārtām. Šī ir lieliska iespēja iegādāties mājokli, kura vērtība palielināsies tuvāko divu gadu laikā.

Pieņemot 50% rezervāciju līdz 2023. gada oktobrim, projektu paredzēts pabeigt 18-24 mēnešu

Apkaime

Esena Dārzu teritorijai ir bagāta vēsture – 16.–17. gadsimtā tajā atradusies Rīgas rātskungu rezidence, tolaik tautā saukta par Dreilinga vai Gotāna muižu. 18. gadsimtā par muižas īpašnieku kļuva Rīgas Doma baznīcas mācītājs Imanuels Justs Esens, tādēļ to sāka dēvēt par Esena muižu. 19. un 20. gadsimtu mijā tā nonāca bagātā krievu tirgotāja Popova ģimenes īpašumā. PSRS laikā teritorija pārgāja valsts īpašumā, bet 1995. gadā Popova mantinieki atguva skaisto zemesgabalu un muižu.

Esena dārzu apkaime ir radīta aktīva dzīvesveida piekritējiem, rokas stiepiena attālumā ir meža takas, kur ar saviem jaunajiem kaimiņīem varēs nodoties skriešanai vai riteņošanai. Vasarā sauļošanās dārzā vai pāris minūšu braucienā pie jūras kļūs par ikdienas rituālu, jo Esena dārzu ciema lokācija ir ideāli radīta tam, lai izbaudītu Esena ezera vai tur pat blakus esošās Jūras labumus. Protams, Latvijā nav tikai vasara, mums ir krāšņs rudens, kurā varēsiet nodoties sēņošanas priekiem un ziemā azartiskai slēpošanai turpat esošajos mežos.

Esena dārzu ciems atrodas Iļģuciemā, atstatus no pilsētas dunas un ieskauts skaista meža ielokā,. Sabiedriskais transports, kas nodrošina savienojumu ar pilsētas centru, ir 10 minūšu pastaigas attālumā. Pilsētas centrs, kā arī jūrmala atrodas 15 minūšu automašīnas brauciena attālumā.

Esošais labiekārtojums

Esena dārzos jau ir piejemi dažāda veida labiekārtojuma elementi, ko ir iecienījuši Esena dārza viesi. Gaisa takas, pilsēta uz ūdens, zauriņš, pludmales zona, velokarti, ķiparu taka un āra spēles, visas šīs aktivitātes Jums būs piejamas rokas stiepiena attālumā.

Plānotie labiekārtojuma darbi

Blakus apkaimē tiks izveidots Kluba nams, kopā ar Tenisa centru, kur tiks uzbūvēti slēgti un atvērti tenisa korti, kā arī restorāns un kafejnīca.

New Project 1 1 1024x640 1
Tenisa kluba koncepts
New Project 2 1024x640 1
Tenisa kluba koncepts
 • Rīgas centrs – 15 min
 • Lidosta – 15 min
 • Tirdzniecības centrs Spice – 15 min
 • Mazās iepirkšanās bodītes – 3 min

Kā uzsākt mājokļa izveidi ar Cubed

 1. Atklāj projektus

  Izvēlies, kurā no šobrīd aktīvajiem projektiem un atrašanās vietām vēlies dzīvot. Neviens no projektiem neatbilst tavām vēlmēm? Iesaki jaunu projektu, un mēs Tevi pievienosim citiem, kas meklē to pašu.

 2. Izveido savu plānojumu

  Izmanto mūsu pašapkalpošanās platformu, lai izveidotu savu ideālo mājokļa plānojumu. Mūsu dizaineri atbalstīs tevi jebkuru pielāgojumu veidošanā. Pat ja vēl neesi atradis savu īsto projektu, vari droši sākt veidot savu plānojumu, un projektu palīdzēsim tev atrast pēc tam.

 3. Saņem piedāvājumu un veic rezervāciju

  Kad esi gatavs īstenot savu vīziju, apstiprini mūsu piedāvājumu un slēdz rezervācijas līgumu.

Polygon 6